MAXIMÁLNÍ PEVNOST

Ocelové kryté garážové stání pro automobil, to je elegance, originalita, přizpůsobivost, ale hlavně pevnost, spolehlivost a maximální únosnost.

Pokud potřebujete zastřešení pro vozidla do těch nejnáročnějších podmínek, ocelový carport je řešením právě pro vás.

Konstrukci krytého stání dimenzujeme na potřebné zatížení sněhem a větrem,  tvar přizpůsobíme sklonu parkovacího místa a rozměry jakémukoliv vozidlu. 
 

NEJEN DO SNĚHOVÝCH OBLASTÍ

Žijete v oblasti se silnými výkyvy počasí či vysokou sněhovou pokrývkou, máte velké množství vozidel k zastřešení nebo požadujete netypické rozměry či reprezentativního vzhled?

Moderní ocelový autopřístřešek dokáže splnit i ta nejnáročnější přání.

Díky zakázkové výrobě na míru se zbytečně nenavyšují rozměry nosných prvků, stání si tak zachová svou lehkost a štíhlost, přičemž bezpečně ochrání zaparkované vozy, motorky a další.

 

VZDUŠNÉ ALE PŘESTO PEVNÉ

Pro milovníky jednoduchosti a přesných linií se nabízí garážové stání Steel Straight s rovnou střechou ve dvou variantách – Steel Straight S pro jedno auto a Steel Straight D pro dvě vozidla vedle sebe.

 

 

 

 

 


BOČNÍ VÝPLNĚ - VELKÝ VÝBĚR

Toto kryté stání vyniká velkou variabilitou, takže se maximálně přizpůsobí vašemu přání nebo svému okolí.

 

Volit si můžete povrchovou úpravu, střešní krytinu a do jisté míry i rozměry.

Nabízí se například tzv. 1,5 stání pro auto a motorku. Střechu nad automobil lze také doplnit o úložné prostory pro zahradní techniku a nářadí, přidat můžeme i boční stěny z mnoha různých materiálů.

Pro zvýšení soukromí a ochrany majetku na maximum dodáváme plné stěny z plechu, palubek nebo fasádních desek. Elegantnější, ale stále bezpečné jsou stěny z drátěných výplní, skla či dřevěných latí. Varianta bez bočních stěn neomezuje přístup k vozidlu a působí nejvzdušnějším dojmem. Materiály stěn je také možné střídat a tím opticky oddělit části přístřešku určené k různým účelům.


 

JEDINEČNÁ KONSTRUKCE NA TRHU

Ocelový carport se štíhlými stojinami a obloukovou střechou, to je Steel S.

Originální a moderní design ve spojení s maximální přizpůsobivostí uspokojí i ty nejnáročnější představy.

Designové prvky v nosné části střechy podtrhují nadčasovost tohoto krytého stání, které dokáže utvořit moderní a zajímavý doplněk vašeho domu, zahrady, firmy, kancelářské budovy nebo sportovního či rekreačního zařízení.
Jako jediná firma v ČR máme vlastní výrobu, dokážeme tedy vyrobit jedinečný obloukový přístřešek na míru přímo pro vás.

DESIGN VE VŠECH VLASTNOSTECH

Z obdobné konstrukce jako Steel S vychází zastřešení pro dva automobily Steel D.

Nabízí stejné výhody, navíc ve dvou variantách:


Steel D – Design (s maximálním využitím celé výšky)

Steel D – Light s nižší průjezdnou výškou.

Tento variabilní carport se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Měnit můžete rozměrovou dispozici stání a vybírat ze široké škály barev povrchových úprav nebo zvolit speciální dekorovou fólii.

DOKONALÁ VZDUŠNOST S PEVNOSTÍ

Pouhé dvě subtilní stojiny, oblouková střecha a žádné další vzpěry. Na to láká Steel Carport T.

Velmi designový carport působí lehce a vzdušně, přesto oplývá vysokou pevností a je vhodný i do horských oblastí.
 

PROSTOR

Máte rádi volný a ničím nerušený prostor okolo zaparkovaného vozidla při zachování spolehlivé ochrany? Steel Carport T je volbou pro vás.

OCELOVÝ PŘÍSTŘEŠEK PRO JEDNO DVĚ I PĚT VOZŮ

DUO je parkovací stání pro dva automobily bez středového sloupku bez vozidly. Systém sloupků a kontra fixace zajišťuje dokonalou statickou pevnost a odolnost proti silnému větru i velkému množství sněhu. Verze DUO L s polykarbonátovou krytinou je cenově nejvýhodnějším zastřešením pro dva vozy. Verze DUO využívá jako krytinu speciální plachtu s možností potisknutí. Unikátní střešní systém nabízí možnost instalace a výměny plachty během několika minut.
 

DALŠÍ MEZI DESIGNOVKAMI

Kryté parkovací stání Prestige (jak už název naznačuje) je určeno k zastřešení VIP vozů, často jej využívají např. hotely nebo golfová hřiště.

Moderní design konstrukce a absence zadních či bočních dílů umožňuje snadný přístup k vozidlům a jednoduché parkování.

Střešní krytinu tvoří speciální plachta dodávaná v několika odstínech. Plachtu je možné také potisknout a využít k reklamním účelům.

 OBYTNÝ VŮZ - ŽÁDNÝ PROBLÉM

Majitelům obytných vozů nabízíme Karavan Carport. Zastřešíme váš karavan, osobní automobil i motorku, to vše pod jedním autopřístřeškem ve vzdušném a elegantním vzhledu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Už nemusíte řešit dlouhodobé parkování rozměrného karavanu, spolehněte se na Karavan Carport s únosností dimenzovanou na vysokou sněhovou pokrývku, odolností proti silnému větru, dešti i krupobití.
 

Parkujte jednoduše, levně a bez obav! Vyberte si sami konstrukci hliník nebo ocel.
 

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.