Plochý přístřešek pro libovolný počet vozů

Steel Straight D je moderní designový autopřístřešek s čistými přímými liniemi, ktrý bezpečně zastřeší dvě a více vozidel. Nejlépe se hodí k rovným tvarům funkcionalistických domů, hotelů, sportovišť či kancelářských budov.

Základní verze pro dva automobily nemá žádné středové sloupky, lze tedy maximálně využít celou krytou plochu. Polohu stojin můžeme dále modifikovat v případě potřeby jiného umístění. Přístřešek je možné doplnit o svislé stěny pro zvýšení soukromí, nebo jej rozdělit podle způsobu využití na menší oddělené části. Rozšíření v řadě vedle sebe provádíme po celých modulech, nebo můžeme  přidat tzv. půlstání například pro motorku.

Kvalitní ocelová konstrukce disponuje dlouhou životností, díky povrchové úpravě žárovým zinkováním (příp. nátěrem nebo dekorovou fólií) je prakticky bezúdržbová. Mírně vyspádovaná plochá střecha odolá všem rozmarům počasí, carport je vhodný i do vyšších poloh, kde se očekává velký výskyt sněhu. Jako střešní výplně používáme nejčastěji dutinkový polykarbonát, další možností je tvarovaný plech (vlněný, trapézový) a nebo bezpečností kalené sklo. U poslední možnosti nabízíme potisk střechy např. logem firmy a vytvoření naprosto jedinečného parkovacího stání.

Boční stěny dodáváme jako dřevěné, plechové, skleněné nebo polykarbonátové - podle způsobu využití nebo vašeho přání. Váš luxusní vůz tak můžete vystavit na odiv, ale přitom jej co nejlépe ochránit za skleněnou plochou, zahradní nářadí a nástroje naopak schovat za plechovou nebo dřevěnou zástěnu.

Vaše garážové stání splní všechny vaše nároky na ochranu majetku, přitom utvoří moderní a elegantní doplněk vašeho domu. Může působit zcela nenápadně a hladce zapadnout do okolí, nebo naopak vyniknout a stát se nepřehlédnutelným prvkem ve vaší zahradě. Přání a požadavky jsou jen na vás, my zařídíme návrh i realizaci přesně podle vašich představ.

Váš kousek stínu v líbivém designu

Letošní léto přeje slunečním paprskům na celé čáře. Hřejivé počasí láká k pobytu na zahradě a terase. Stín je ale důležitou samozřejmostí každého altánu nebo pergoly.

U vašeho domu či chalupy vytvoříme díky altánu příjemný prostor pro odpočinek chráněný před sluncem. Novinka pro rok 2016 - Pergola Altan - je něco mezi slunečníkem, altánem a pergolou. Moderní altán tvoří čtyři výškově různé nohy a silná stínící plachta. Díky dvěma vyšším nohám je střecha ve sklinu, a zajišťuje bezproblémový svod vody. Sluneční plachta je nepromokavá, ochrání před ostrým sluncem i deštěm.

Designový altán má jako jeden z mála na trhu velikost 4x4m a výšku 3,06m, poskytuje tedy dostatečný prostor pro pohodlné posezení, stolování na zahradě nebo třeba pískoviště a skluzavku.  Naše pergola vytvoří příjemný stín nad dětský bazén nebo venkovní vířivku. Tento lehký přístřešek patří k těm větším na trhu, ostatní obdobné výrobky jsou mnohem menší.

Montáž altánu je velmi jednoduchá, složení vám zabere cca hodinu. Trubky jsou opatřeny lisovanými spoji a plachta se vypíná pomocí praktického vypínacího systému. Sundání plachty zabere jen pár minut, takže celá konstrukce se dá velmi rychle uklidit a zazimovat.

Právě jsme spustili AKČNÍ CENY NA SKLADOVÉ KUSY - pro černobílou  elegantní verzi - konstrukce z pevných trubek s povrchovou úpravou práškovou barvou v černé barvě a bílá nepromokavá sluneční plachta. Dodání garantujeme do 24 hodin po celé ČR a SR. Potěší vás malé přepravní rozměry a nízká hmotnost balení 55kg.
Více informací a možnost objednání na našem e-shopu.  

V oblíbenosti letos vedou přístřešky šité přímo na míru

Potřebujete zastřešení pro vaše automobily, zahradní posezení, terasu nebo vchod a snažíte se zorientovat v nabídce? Poznejte výhody a nevýhody různých druhů přístřešků.

Typizované hliníkové stříšky pro auta jsou nejdostupnější variantou pro každého. Většina nabízených modelů je skladem, jsou lehké, rychle a jednoduše smontované, trvanlivé, nenáročné na údržbu, a to vše v elegantním provedení a za tu nejlepší možnou cenu. Volit však můžete pouze mezi několika základními rozměry, které nemusí vždy přesně odpovídat vašim požadavkům.

Hitem roku 2014 byly ocelové přístřešky s maximální možností přizpůsobení. U jednotlivých modelů lze modifikovat rozměry, povrchovou úpravu konstrukce, materiál a barvu střešní krytiny, počet modulů a nosnost dle předpokládaného zatížení. Tyto carporty dokážou pokrýt poptávku naprosté většiny klientů přesně podle jejich přání. Stačí si vybrat z naší nabídky, kterou stále zvětšujeme ve spolupráci s našimi dodavateli.

V letošním roce patří mezi nejžádanější autopřístřešky přesně na míru zákazníka. Proto připravujeme akční nabídky pro tento typ zastřešení. Můžete se těšit na výhodné ceny, slevy na montáže, dárky k objednávkám a podobně.  Atypický tvar parkovacího stání, pozemek ve svahu, velké předpokládané zatížení, neobvyklý typ automobilu nebo jakékoliv jiné vozidlo, stroj či nástroj k zastřešení – všechny tyto překážky jsou pro nás výzvou, díky které můžeme rozšiřovat náš sortiment o další krytá stání.
Ať už se pro vaše účely hodí jakýkoliv přístřešek, u nás se můžete vždy spolehnout na precizní provedení a kvalitní služby. V případě nejasností vám rádi pomůžeme s výběrem nebo doporučíme nejvhodnější řešení. Náš tým odborníků je zde pro vás.

Zakázková výroba  |   ceny od 89 500,- Kč

Autopřístřešek přímo podle vašich potřeb.
Nevybrali jste si z typizovaných přístřešků pro auto? Máte na naše poměry neobvyklý automobil nebo parkovací místo nepravidelného tvaru? 

Nebo máte vysoké nároky a chcete kryté parkovací stání, které nemá nikdo jiný?
Jako jediná firma v ČR pro vás umíme vyrobit zastřešení automobilů jakéhokoliv tvaru, rozměru a barvy. Volit můžete z několika materiálů konstrukce i střešní krytiny.

Zaručujeme precizní zpracování, nejkvalitnější materiály, přizpůsobení na míru a maximální bezpečnost pro zaparkovaná vozidla. Ceny zakázkových carportů začínají již na 89 500 Kč.

Padají i ceny carportů!

Když venku padá sníh, u nás padají ceny. Naše lehké hliníkové i moderní ocelové autopřístřešky pořídíte vždycky výhodně. Díky mnohaletému působení na trhu a výborným vztahům s dodavateli můžeme držet ceny dlouhodobě na nízké úrovni při zachování té nejvyšší kvality.

Nechejte se zlákat naší výhodnou nabídkou. Kromě širokého výběru typizovaných parkovacích stání nabízíme i možnost výroby zastřešení přímo na míru pro váš vůz či pozemek. Navrhneme vhodný materiál, tvar i barvu konstrukce k vaší plné spokojenosti

A právě teď něco navíc. Akční ceny na skladové kusy, dárky k objednávkám, montáž v ceně některých carportů a další bonusy najdete na našich stránkách. 

Už nebudete škrábat okno!

Udělejte si z ranního škrabání namrzlých oken jen vtipnou vzpomínku. Zapomeňte na zimou zkřehlé prsty a pozdní příjezdy do práce kvůli ranním mrazíkům.

Škrabajícím sousedům jen vesele zamávejte.

Přístřešek na auto chrání vaše vozidlo před námrazou i vrstvou sněhu, padající rosou i znečištěním od stékající vody. Automobil zaparkovaný pod střechou je vždy suchý, čistý a ihned připravený vyrazit na silnici.

 

Lehký designový autopřístřešek šetří váš čas i peníze už při pořízení, ale hlavně po celou dobu jeho užívání. Věnujte se raději své rodině a koníčkům, o váš vůz se postará náš moderní carport.

Ocelový přístřešek na míru

Nejvýhodnější a maximálně přizpůsobivé zastřešení pro váš automobil či automobily - to je ocelové zastřešené parkovací stání. Navrhneme a vyrobíme nejvhodnější tvar a barevné provedení, které nejlépe zapadne do svého okolí.

Díky vlastní výrobě můžeme zaručit originalitu, kvalitní zpracování, výběr z několika střešních krytin a širokou škálu povrchových úprav.  Ať jste majiteli sporťáku, rodinného vozu, karavanu nebo většího množství různých vozidel, moderní designový ocelový carport jim zajistí perfektní ochranu v elegantním provedení.

Hliníkový přístřešek ještě výhodněji

Sháníte cenově dostupné zastřešení pro svůj automobil? Chcete zvýšit komfort parkování na místě, kam se zděná garáž prostě nevejde? Už nehledejte.

Lehký hliníkový autopřístřešek je řešením přesně pro vás. Vyberte si z naší široké nabídky typizovaných parkovacích stání. Nabízíme různé velikosti, tvary konstrukce, materiály střešních krytin a barevná provedení.

Mezi největší přednosti alu-carportů patří lehkost, vzdušnost, moderní design a prakticky neomezená životnost. Naše přístřešky jsou kvalitně provedené, nenáročné na montáž i údržbu, elegantní na pohled a vždy za tu nejlepší možnou cenu

Nyní dostupnější cena!

Parkovací stání za nejlepší cenu na trhu - to je Straight alu carport. Láká na jednoduchý a elegantní design, přímé a čisté linie, subtilní konstrukci nenarušující okolí.

Najdete zde kvalitu zpracování, rychlou a snadnou montáž, dlouholetou životnost, bezúdržbovost, vysokou bezpečnost a odolnost proti rozmarům počasí. 

Dle požadavků můžeme upravit rozměry nebo rozšířit přístřešek o další moduly pro více vozů.
Toto prakticky řešené kryté garážové stání poslouží nejen pro zastřešení automobilů, motorek nebo kol, hodí se i na terasy a verandy,i jako stříška pro kuřáky.

Na skladové kusy nyní akce - ceny již od 47 700,-!

Design

Moderní hliníkový či ocelový carport na první pohled zaujme svým jedinečným designem. Štíhlá konstrukce působí lehce a vzdušně, přitom poskytuje bezpečnou ochranu zaparkovaným vozům.

Vyberte si tvar střechy a stojin, který se bude nejlépe hodit k exteriéru vašeho domu.

Přímé linie k moderním funkcionalistickým budovám a office centrům, obloukový tvar střechy a přímé nebo obloukové stojiny k tradičnímu či modernímu bydlení, do volného prostoru i do zahrady.

Zvolte si sami vzhled autopřístřešku, který působí nenápadně a nenaruší okolí, nebo naopak vynikne a utvoří ústřední prvek celého prostoru.

 

Nejpopulárnější autopřístřešek nyní ještě výhodněji!

Uvažujete o zastřešení pro automobil, ale pořád se nějak nemůžete rozhoupat? Už nepřemýšlejte, nyní je nejvyšší čas jednat!
Pro všechny skladové kusy carportů Alu T a Alu D vyhlašujeme akci na montáž zdarma. Výhodnější a jednodušší už to nebude.

Alu T je nejpopulárnější verzí našich přístřešků. Typizované hliníkové parkovací stání disponuje dvěma stojinami a obloukovou střechou v lehkém a vzdušném provedení.
Má několik možností napojení, je tedy jen na vás, pro kolik vozidel a v jakém vzhledu vaše střecha pro auta bude. Alu T nabízí moderní a elegantní design při splnění i těch nejnáročnějších požadavků na pevnost a únosnost. Dvě štíhlé stojiny neomezují prostor k manévrování, nastupování, nakládání zavazadel, ale ani při sekání trávy nebo hrabání listí.

Speciální verzí pro dva automobily je Alu D. Rozměry stání pro vozidla jsou optimalizovány pro obvyklý vozový park v ČR. Carport je průjezdný, bývá tedy s výhodou umístěn před garáž. Konstrukci tvoří dva páry štíhlých stojin a oblouková střecha v lehkém a moderním provedení. Dva střešní nosníky zajišťují dokonalou pevnost a odolnost proti nepříznivým vlivům.

Obě verze ALU přístřešků mají konstrukci z kvalitního eloxovaného hliníku. Konstrukci dodáváme standardně v černé, bílé, nebo stříbrné barvě. Střešní výplně tvoří kouřové akrylátové sklo s UV ochranou dimenzované na vysokou sněhovou pokrývku, odolné proti silnému větru i krupobití. Všechna naše krytá parkovací stání jsou z prověřených materiálů, vyznačují se prakticky neomezenou životností a bezúdržbovostí.

Naše nejoblíbenější autopřístřešky jsou pro vás k dispozici rychle, levně, a teď navíc i bez námahy.  Využijte naší časově omezené akce a pořiďte si garážové stání přesně podle svých představ. 

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.